Säästä aikaa ja vaivaa, ota yhteyttä välittäjiimme

Säästä aikaa ja vaivaa, ota yhteyttä välittäjiimme

Kokeneet kiinteistönvälittäjät ja muut metsäalan ammattilaiset ovat valmiina auttamaan ja vastaamaan kysymyksiisi.

Löydä lähin välittäjä tai välitysliike

Välittäjät ja muut asiantuntijat

  1. Antti Mäenpää

    Kiinteistövälittäjä, LKV, AKA, kaupanavahvistaja

    Hämeenlinna, Janakkala, Hattula, Hausjärvi, Riihimäki, Loppi, Forssa, Urjala, Tammela, Kuhmoinen

    050 592 7613

    antti.maenpaa@metsatilat.fi

    Tutustu
  2. Mikko Paunu

    Kiinteistönvälittäjä, LKV, Kaupanvahvistaja

    Tutustu
  3. Jaana Nikkonen

    Kiinteistönvälittäjä, LKV

    Sulkava, Rantasalmi, Savonlinna, Juva

    0447422350

    jaana.nikkonen@metsatilat.fi

    Tutustu
  4. Jussi Perttu

    Kiinteistönvälittäjä, LKV, kaupanvahvistaja

    Tutustu
  5. Kaisa Rautio

    Kiinteistönvälittäjä, LKV, Kaupanvahvistaja

    Merijärvi, Oulainen, Pyhäjoki, Raahe

    0447438674

    kaisa.rautio@metsatilat.fi

    Tutustu
  6. Vesa Yli-Hongisto

    Kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT, julkinen kaupanvahvistaja

    Eurajoki, Harjavalta, Huittinen, Kokemäki, Pori, Merikarvia, Sastamala, Ulvila, Säkylä

    0500832681

    vesa.yli-hongisto@metsatilat.fi

    Tutustu
  7. Leena Tetri

    Kiinteistönvälittäjä, LKV, vastaava hoitaja

    Askola, Orimattila, Pukkila, Mäntsälä, Pornainen, Hyvinkää, Järvenpää, Nurmijärvi, Tuusula

    +358 40 771 9923

    leena.tetri@metsatilat.fi

    Tutustu
  8. Arto Kosunen

    Kiinteistövälittäjä LKV

    Kuopio, Suonenjoki, Rautalampi, Tervo, Vesanto

    +358400725293

    arto.kosunen@metsatilat.fi

    Tutustu
  9. Timo Vesterinen

    Kiinteistönvälittäjä LKV, Kaupanvahvistaja

    Akaa, Valkeakoski, Vesilahti, Lempäälä, Sastamala, Nokia, Tampere, Ylöjärvi, Hämeenkyrö, Ikaalinen

    0504123102

    timo.vesterinen@metsatilat.fi

    Tutustu
  10. Juha Rantoja

    Myyntineuvottelija

    Alavus, Seinäjoki, Kuortane

    +358400164161

    juha.rantoja@metsatilat.fi

    Tutustu
  11. Sinikka Voutilainen

    LKV, kaupanvahvistaja

    Tutustu
  12. Seppo Vesakoivu

    Kiinteistönvälittäjä, LKV, kaupanvahvistaja

    Savitaipale, Mäntyharju, Mikkeli

    0503240467

    seppo.vesakoivu@metsatilat.fi

    Tutustu

Välitysliikkeet

Ab Skogsfastigheter AFM

Lue lisää
  • Osta
    • Myy
      • Myy tila tai kiinteistö
      • Myyntitoimeksianto
      • Metsätilat.fi palvelut
    • Ohjeet ja oppaat
    • Yhteystiedot
    • Tietoa palvelusta
    • Seuraa meitä

    © 2024 Metsätilat.fi

    • Tietosuojaseloste
    • Välittäjille